Home / polish / Lust for Darkness VR: M Edition zadebiutuje na Steam

Lust for Darkness VR: M Edition zadebiutuje na Steam

Lust for Darkness VR: M Edition zadebiutuje na Steam

Lust for Darkness VR: M Edition to ocenzurowana wersja nowego horroru VR. Gra pojawi się wkrótce na Steam. Lust for Darkness VR: M Edition tym razem nie będzie grą ograniczoną regionalnie. Gra jest najnowszą odsłoną cenionego przez graczy tytułu, inspirowanego dziełami H. P. Lovecraft’ a i Zdzisława Beksińskiego. Za przeniesienie gry do świata wirtualnej rzeczywistości odpowiada Iron VR.

– Chcemy pozwolić graczom na doświadczenie niezwykłego i realistycznego przeżycia w naszym najnowszym horrorze VR. Liczymy się z wrażliwością graczy, dlatego Lust for Darkness VR: M Edition będzie wersją ocenzurowaną, a co za tym idzie bez ograniczeń terytorialnych. Pozwoli nam to dotrzeć do szerszego grona odbiorców – mówi Karolina Koszuta, prezes zarządu Iron VR. – W tym tytule gracze przeniosą się do świata przesiąkniętego okultyzmem. Zapewni to całkiem nowe doznania audiowizualne. Co więcej, pozwoli na poznanie tematyki, która dla wielu jest czymś tajemniczym i niecodziennym. Liczymy, że gra zaoferuje odbiorcom wiele wrażeń – dodaje.

Fabuła gry toczy się w wiktoriańskiej rezydencji Yelvertonów. Podczas rozgrywki, gracz zmierzy się ze światem pokus, w którym obca rzeczywistość przeplata się z wątkiem okultyzmu. Do jego zadań należeć będzie odkrycie tajemnic Lusst’ghaa.

– Cieszymy się z tego, że tytuł inspirowany ogromnymi kulturowymi wątkami może znaleźć zainteresowanie wśród wielu graczy. Chcemy dotrzeć z naszym tytułem do osób, które cenią sobie głębię VR-owej rozgrywki. Tych odbiorców nie brakuje, bo dane pokazują, że rynek VR-u stale rośnie, a gracze poszukują coraz to nowszych tytułów – dodaje Karolina Koszuta.

Cena gry została ustalona na 19,99 USD.

Lust for Darkness w wersji na PC zadebiutowała w czerwcu 2018 roku, wersja na Nintendo Switch pojawiła się na rynku w lipcu 2019 roku, a na PS4 w październiku 2020 roku.