Home / polish / Rozpoczęliśmy kampanię marketingową Hunt Together

Rozpoczęliśmy kampanię marketingową Hunt Together

Iron VR rozpoczęło kampanię marketingową  horroru Hunt Together. Gra początkowo nosiła tytuł Home Together, jednak  w związku z planowanym rozpoczęciem kampanii marketingowej ponownie dokonano weryfikacji w zakresie nazwy i uznano, że nazwa Hunt Together lepiej odpowiada rozgrywce, w której gracze wcielają się w postaci ducha oraz łowcy duchów. Rolę wydawcy pełni spółka Carbon Studio, natomiast gra jest w całości sfinansowana i realizowana przez zespół Iron VR. Tytuł Hunt Together zostanie bazowo wydany na platformie dedykowanej Meta Quest. Premiera zaplanowana jest na III kwartał 2023 roku.

Hunt Together to horror z portfolio Iron VR. Budżet gry wynosi 1,6 mln zł i jest on w całości pokryty przez Iron VR. Wydawcą tytułu jest Carbon Studio, a udział w przychodach należny spółce będzie obliczany jako procent od przychodu netto, który zostanie osiągnięty ze sprzedaży gry. Wsparcie doświadczonego wydawcy, który ma już na koncie takie hity jak chociażby serię The Wizards, zwiększa potencjał sprzedażowy horroru Hunt Together.

– Rozpoczynamy kampanię marketingową naszego autorskiego horroru. Zdecydowaliśmy się na zmianę tytułu z Home Together na Hunt Together ze względu na przebieg rozgrywki,  w której to gracze wcielają się w postaci ducha oraz łowcy duchów, którzy stawiają sobie czoła w meczach. Pokładamy duże nadzieję w Hunt Together, a możliwość rozwijania rozgrywki poprzez wprowadzenie nowych map, trybów i lokalizacji, gwarantuje ciekawsze doznania z gry i zwiększa jej potencjał sprzedażowy. Dzięki temu tytuł może zyskać jeszcze szersze grono odbiorców.– mówi Tomasz Szpiner, prezes zarządu Iron VR.

Hunt Together to pierwszoosobowa gra typu player vs player, której akcja toczy się w nawiedzonej XIX wiecznej posiadłości. Duch rezydujący w starym domu walczy z łowcą, który wykonuje zadania mające na celu przybliżyć go do zdobycia cennego sprzętu i wypędzenia intruza. Łowcy w wykryciu i unieszkodliwieniu ducha pomagają różne przedmioty takie jak specjalne okulary, pozytywka czy talizman.

–  Premiera gry na platformie Meta Quest zaplanowana jest na III kwartał bieżącego roku, dlatego przed nami intensywne miesiące, ponieważ zależy nam, żeby dostarczyć graczom produkt najwyższej jakości. Okres przedpremierowy jest ważnym etapem, podczas którego gra jest intensywnie testowana, a wszelkie niedoskonałości są usuwane, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia z gry. – dodaje Tomasz Szpiner.

Hunt Together to kolejny tytuł z portfolio Iron VR. Pierwszym projektem studia osadzonym w świecie wirtualnej rzeczywistości była gra Holy Chick! Tytuł we wczesnym dostępie zadebiutował w marcu 2021 roku w wersji na PC VR. Holy Chick! to jednoosobowa gra, która oferuje użytkownikom humorystyczną rozgrywkę opartą na różnego rodzaju łamigłówkach i pułapkach.